Kurumsal ve Bireysel Çözümlerle Hizmetinizdeyiz

Kurumsal olarak hizmet veren firmalardan çeşitli kuruluşlara ya da bireysel olarak geniş kitlelere mesajla ulaşmak isteyen kişilere kadar toplu SMS gönderimleri herkes için gerekli bir ihtiyaç olabilmektedir. Bu tür durumlar ortaya çıktığında kişilerin kolaylıkla, sorunsuz ve hızlı bir biçimde çok sayıda kişiye aynı anda SMS göndermesi ileti merkezi hizmetlerimiz sayesinde mümkün olabiliyor. Uzun süredir bu alanda faaliyet gösteren bir firma olarak ihtiyaçlarınızın ne olduğunu en iyi şekilde tespit ediyoruz. Bu işlemlerin ardından sizlerin hiçbir program kurmasına ya da uygulama yüklemesine gerek kalmadan sorunsuz bir şekilde belirttiğiniz kişilere SMS gönderilmesini de sağlıyoruz.

Güçlü Altyapıya Sahip İleti Merkezi

Firmamızın ileti merkezi adıyla vermiş olduğu hizmetleri sunmakta olan pek çok firmanın bulunması bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler için daha fazla alternatif sunması açısından oldukça iyi oluyor. Ancak bu durum beraberinde zorlu bir seçim yapmayı gerektireceği için de deneyimsiz firmalardan hizmet alan kişilerin ilk deneyimleri oldukça olumsuz olduğu için toplu SMS gönderimi çalışmalarına da sıcak bakmayabiliyorlar. Bu noktada bizler SMS uygulaması ve yazılımlarımızda alanında profesyonel isimlerle birlikte çalışarak kusursuz bir hizmet almanızın önünü açıyoruz. 7 gün 24 saat boyunca gönderim yapabildiğimiz SMS merkezi faaliyetlerimizde aynı zamanda güvenlik konusunda da önlemler alarak korunmanızı mümkün hale getiriyoruz.

Kişiye ve Kuruma Özel İleti Merkezi Hizmetleri

Kurumlara veya kişilere yönelik olarak sunulan ileti merkezi hizmetlerinin en önemli avantajı bu sistemlerin özelleştirilebilir olması oluyor. SMS gönderilecek topluluğa, iletilerin içeriğine bağlı olarak yazılımların özelleştirilebilmesine izin veren sistemler sayesinde her zaman erişilebilen ve yönetilebilen hizmetlerden yararlanmak mümkün hale geliyor. Tüm bunların yanı sıra hiçbir süre sınır olmadan vermiş olduğumuz SMS paketlerimiz sayesinde dilediğiniz zaman SMS göndermenizi sağlayabileceğiniz bir hizmeti de sizlerle buluşturmuş oluyoruz. Firmamızın hizmetlerinin en büyük avantajlarından biri olan raporlama ve entegrasyon konusunda da tüm detaylı bilgilere erişmenizi sağlıyoruz. Mesajların iletilip iletilmediğini gösteren raporların anlık olarak sizlere ulaştırılmasını mümkün kılarak SMS aracılığıyla yaptığınız bilgilendirmelerin kimlere ulaşıp ulaşmadığı konusunda da bilgi edinmenizi mümkün kılıyoruz.
Anasayfa » Hakkımızda